Assortiment

Deze site werkt prettiger als u javascript aanzet.

Aartselaar

ECR Belgium BVBA - Aartselaar ( Hoofdkantoor )
Ingberthoeveweg 3B
2630 Aartselaar
tel : 03 / 457 91 32
fax : 03 / 457 93 55
mail algemeen : info@ecr-belgium.be
mail filiaal : aartselaar@ecr-belgium.be
Actieve regio
Provincies Antwerpen, Oost-Vlaanderen & Vlaams Brabant.

Openingsuren
Iedere werkdag van 7u30 tot 17u00.

Wachtdienst
Onze wachtdienst is steeds bereikbaar buiten kantooruren vanaf 7u00 en dit tot 22u00.
Dit eveneens in het weekend en op feestdagen.

Contactpersonen verkoop
Dirk Vertommen: dirk.vertommen@ecr-belgium.be
Eric Maes: eric.maes@ecr-belgium.be
Zjef Hermans: zjef.hermans@ecr-belgium.be

Edwin Vanthournout (Technical Manager): edwin.vanthournout@ecr-belgium.be

Monique Ghys (After Sales): monique.ghys@ecr-belgium.be

Filip Van Hulle (Sales Manager): filip.vanhulle@ecr-belgium.be
Verberg boodschap