Assortiment

Deze site werkt prettiger als u javascript aanzet.

Aartselaar

ECR Belgium BVBA - Aartselaar ( Hoofdkantoor )
Ingberthoeveweg 3B
2630 Aartselaar
tel : 03 / 457 91 32
fax : 03 / 457 93 55
mail algemeen : info@ecr-belgium.be
mail filiaal : aartselaar@ecr-belgium.be
Actieve regio
Provincies Antwerpen, Oost-Vlaanderen & Vlaams Brabant.

Openingsuren
Iedere werkdag van 7u30 tot 17u00.

Wachtdienst
Onze wachtdienst is steeds bereikbaar buiten kantooruren vanaf 7u00 en dit tot 22u00.
Dit eveneens in het weekend en op feestdagen.

Contactpersonen verkoop
Zjef Hermans: zjef.hermans@ecr-belgium.be
Dirk Vertommen: dirk.vertommen@ecr-belgium.be
Eric Maes: eric.maes@ecr-belgium.be

Technical
Edwin Vanthournout: edwin.vanthournout@ecr-belgium.be
Karel Engelen: karel.engelen@ecr-belgium.be

After Sales
Monique Ghys: monique.ghys@ecr-belgium.be
Carine Antonissen: carine.antonissen@ecr-belgium.be

Sales Manager
Filip Van Hulle: filip.vanhulle@ecr-belgium.be
Verberg boodschap