Assortiment

Deze site werkt prettiger als u javascript aanzet.

Lummen

ECR Belgium BVBA - Lummen
Klaverbladstraat 19
3560 Lummen
tel : 013 / 44 45 14
fax : 013 / 77 72 66
mail filiaal : lummen@ecr-belgium.be
Actieve regio
Provincie Limburg.

Openingsuren
Tijdens de kantooruren doorlopend tot 17u00.

Wachtdienst
Onze wachtdienst is steeds bereikbaar buiten kantooruren vanaf 7u00 en dit tot 22u00.
Dit eveneens in het weekend en op feestdagen.

Contactpersonen verkoop
Karel Engelen: karel.engelen@ecr-belgium.be
Johan Bulen: johan.bulen@ecr-belgium.be
Ronny Peters: ronny.peters@ecr-belgium.be

Edwin Vanthournout (Technical Manager): edwin.vanthournout@ecr-belgium.be

Monique Ghys (After Sales): monique.ghys@ecr-belgium.be

Filip Van Hulle (Sales Manager): filip.vanhulle@ecr-belgium.be
Verberg boodschap