Assortiment

Deze site werkt prettiger als u javascript aanzet.

Lummen

ECR Belgium BVBA - Lummen
Klaverbladstraat 19
3560 Lummen
tel : 013 / 44 45 14
fax : 013 / 77 72 66
mail filiaal : lummen@ecr-belgium.be
Actieve regio
Provincie Limburg.

Openingsuren
Tijdens de kantooruren doorlopend tot 17u00.

Wachtdienst
Onze wachtdienst is steeds bereikbaar buiten kantooruren vanaf 7u00 en dit tot 22u00.
Dit eveneens in het weekend en op feestdagen.

Contactpersonen verkoop
Johan Bulen: johan.bulen@ecr-belgium.be
Ronny Peters: ronny.peters@ecr-belgium.be

Technical
Edwin Vanthournout: edwin.vanthournout@ecr-belgium.be
Karel Engelen: karel.engelen@ecr-belgium.be

After Sales
Monique Ghys: monique.ghys@ecr-belgium.be
Carine Antonissen: carine.antonissen@ecr-belgium.be

Sales Manager
Filip Van Hulle: filip.vanhulle@ecr-belgium.be
Verberg boodschap