Assortiment

Deze site werkt prettiger als u javascript aanzet.

Lummen

ECR Belgium BVBA - Lummen
Klaverbladstraat 19
3560 Lummen
tel : 013 / 44 45 14
fax : 013 / 77 72 66
mail filiaal : lummen@ecr-belgium.be
Actieve regio
Provincie Limburg.

Openingsuren
Iedere werkdag doorlopend van 8u00 tot 12u30 en van 13u00 tot 17u00.

Wachtdienst
Onze wachtdienst is steeds bereikbaar buiten kantooruren vanaf 7u00 en dit tot 22u00.
Dit eveneens in het weekend en op feestdagen.

Contactpersonen verkoop
Johan Bulen: johan.bulen@ecr-belgium.be
Ronny Peters: ronny.peters@ecr-belgium.be

Technical
Edwin Vanthournout: edwin.vanthournout@ecr-belgium.be
Karel Engelen: karel.engelen@ecr-belgium.be
Johan Van Geeteruyen: johan.vangeeteruyen@ecr-belgium.be

After Sales
Monique Ghys: monique.ghys@ecr-belgium.be
Carine Antonissen: carine.antonissen@ecr-belgium.be
Verberg boodschap