Assortiment

Deze site werkt prettiger als u javascript aanzet.

Merelbeke

ECR Belgium BVBA - Merelbeke
Nijverheidsweg 7
9820 Merelbeke
Tel: 09 / 242 09 00
Fax: 09 / 242 09 01
mail filiaal: merelbeke@ecr-belgium.be

Actieve regio
Provincies West-Vlaanderen & Oost-Vlaanderen.

Openingsuren
Iedere werkdag van 8h30 tot 12h30 en van 13h00 tot 17u00.

Wachtdienst
Onze wachtdienst is steeds bereikbaar buiten kantooruren vanaf 7u00 en dit tot 22u00.
Dit eveneens in het weekend en op feestdagen.

Contactpersonen verkoop
Peter Vancompernolle: peter.vancompernolle@ecr-belgium.be
Dino Bernaerdt: dino.bernaerdt@ecr-belgium.be
Eddy De Graeve: eddy.degraeve@ecr-belgium.be

Technical
Edwin Vanthournout: edwin.vanthournout@ecr-belgium.be
Karel Engelen: karel.engelen@ecr-belgium.be

After Sales
Monique Ghys: monique.ghys@ecr-belgium.be
Carine Antonissen: carine.antonissen@ecr-belgium.be

Sales Manager
Filip Van Hulle: filip.vanhulle@ecr-belgium.be
Verberg boodschap